Pomoc

Máš-li další dotazy ohledně poskytování služby Peníze Bleskově, nejdřív si prohlédni odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením?

V případě problémů se splácením závazků je v první řadě potřeba kontaktovat poskytovatele půjčky. On ti bude schopný poskytnout informace o možnostech splácení půjčky.

Můžu si prodloužit dobu splatnosti?

Mnoho věřitelů povoluje prodloužení doby splatnosti nebo reorganizaci splátek v případě, že nejsi schopný dodržet stanovenou dobu splatnosti půjčky. Peníze Bleskově však nedoporučují dobu splatnosti půjčky prodlužovat vzhledem k dodatečným nákladům účtovaným věřitelem, které jsou spojené s poskytováním dané služby. Proto tě prosíme, abys o půjčku žádal pouze tehdy, pokud jsi si jistý, že ji budeš schopen včas splatit.

Jak můžu splatit půjčku?

Ve většině případů se půjčka splácí prostřednictvím převodu finančních prostředků z tvého bankovního účtu na bankový účet věřitele ve předem stanovené lhůtě.

Jak dostanu zpátky své peníze?

Půjčka se zasílá bankovním převodem na bankovní účet žadatele.

K čemu potřebujete mé osobní údaje?

Tvé osobní údaje jsou potřeba na to, abychom se přesvědčili, že jsi osobou, za níž se vydáváš a že jsi vlastníkem bankovního účtu, na který se má půjčka převést. Věřitelé zároveň potřebují tyto informace, aby si ověřili tvou schopnost splácet úvěr.

Jaké podmínky musím splňovat?

Podmínky pro poskytnutí půjčky se liší v závislosti na poskytovateli půjčky, před vyplněním žádosti je nicméně potřebné splnit některé obecně přijaté podmínky. Například osoba žádající o půjčku musí mít alespoň 18 let a musí mít aktivní bankovní účet, na který ji pravidelně přicházejí finanční prostředky.

Kolik si můžu půjčit?

Můžeš si půjčit částku od 500 do 5000 Kč.

Jak dlouho trvá proces vyplňování žádosti a jaká je čekací doba na peníze?

Podání žádosti prostřednictvím webu Peníze Bleskově je rychlý a jednoduchý proces. Jediné, co musíš udělat, je vyplnit žádost online, kliknout na „Odešli žádost” a o zbytek se postarají Peníze Bleskově!

Co je to Peníze Bleskově?

Peníze Bleskově jsou zprostředkovatelem společností poskytujících půjčky ihned na účet, která umožňuje rychlý a jednoduchý přístup k nabídkám českých poskytovatelů půjček. Peníze Bleskově nejsou přímým poskytovatelem půjček, a tudíž, pokud naším prostřednictvím odešlete žádost, nejste žádným způsobem vázání k akceptování námi prezentované nabídky.