O nás

Snadné použití, jednoduché a užitečné!

Peníze Bleskově využívají inovativní technologie, které sestávají z jednoduchého rozhraní, díky němuž mají uživatelé možnost bezpečně požádat o krátkodobý úvěr. Až do momentu podepsání smlouvy ti Peníze Bleskově nebudou účtovat žádné poplatky ani nebudeš žádným způsobem vázán k akceptování námi navrhnuté nabídky.

Jelikož pracujeme se širokou škálou poskytovatelů krátkodobých půjček, nabízíme našim klientům přístup k těm nejpopulárnějším online půjčkám na českém trhu – stačí, pokud vyplníš jednoduchou žádost! Tento způsob nám pomáhá realizovat vizi bezproblémového zajištění služeb, jejíž srdcem je důraz na spokojenost klienta, tak, aby byla rychlá půjčka online na dosah ruky během několika minut. Jsme tu proto, abychom ti vybrali nejlepší úvěr na základě údajů, které si zadal.

Můžeš si být jistý, že naše služby a technologie jsou nejlepší. Kromě toho dbáme na neustálý rozvoj ve snaze udržet se na špičce.

Pokud hledáš okamžitou půjčku přes účet, která splní tvá očekávání, a navíc chceš mít přístup k celé řadě poskytovatelů půjček vyplněním pouze jedné jednoduché žádosti, pak jsou Peníze Bleskově to, co hledáš.

Pokud máš jakékoli dotazy týkající se našich služeb nebo webové stránky, kontaktuj nás a my vyvineme veškeré úsilí, abychom ti pomohli. Napiš nám na adresu: kontakt@penizebleskove.cz.

Prosíme, abys věnoval pozornost sekci „Pomoc”, kde se možná už nachází odpověď na tvou otázku.