Jak to funguje?

Peníze Bleskově jsou zprostředkovatelem firem, které nabízí rychlé půjčky prostřednictvím internetu. Působíme výhradně přes internet a pomáháme naším klientům získat půjčky do maximální výše 5 000 Kč na dobu 30 dnů.

Vyplněním jednoduché a dostupné žádosti o okamžitou půjčku získáš přístup k panelu, který seskupuje nabídky poskytovatelů půjček, díky čemu rychle a snadno nalezneš firmu, jejíž nabídka bude pro tebe ideální. Nemusíš už více prohledávat internet a vyplňovat nekonečnou řadu formulářů, abys našel rychlou půjčku online dle vlastních představ. Jediné, co musíš udělat, je správně vyplnit žádost, kliknout na „Odešli žádost” a my se už postaráme o zbytek!

Peníze Bleskově se řídí etikou zodpovědného přidělování půjček. Při půjčování další půjčky nepodporujeme nikoho se špatnou úvěrovou historií. Proces vyplňování žádosti je transparentní, bez skrytých poplatků a nákladů.

Během vyplňování žádosti o poskytnutí rychlé online půjčky nabízíme bezkonkurenční pohodlí. Žádost lze podat bezpečně prostřednictvím stolního počítače, notebooku, smartfonu nebo tabletu, z kteréhokoliv místa na světě. Jedinou podmínkou je mít více než 18 let a aktívní účet v české bance. Teď můžeš bez obav požádat o rychlou půjčku a v krátké době ti na bankovní účet přijdou peníze.